Charakteristika spoločnosti

Redmills s.r.o. je stavebno-obchodná spoločnosť so sídlom v Humennom, ktorá pôsobí na trhu od roku 2004. V jej portfóliu nájdete rozsiahlu ponuku stavebných činností a to od čiastkových rekonštrukcií, cez komplexné rekonštrukčné a stavebné práce, vrátane predaja stavebného materiálu a dodávky stavebných komponentov, ako sú okná, dvere, garážové brány a pod. Na realizácii našich činností sa podieľa stabilný tím s dlhoročnými skúsenosťami, čo umožňuje poskytnúť záruky k spokojnosti našich zákazníkov.

Kvalita, cena a služby

Našou filozofiou je zhotovenie diela v maximálnej možnej kvalite za primeranú cenu. Preferujeme osobný prístup a preto na čom sa dohodneme to zákazník aj dostane.

Zabezpečujeme kompletný servis od zemných prác, cez zakladanie stavieb, murárske práce, elektorinštaláciu, zdravotechniku, vzduchotechniku, tesárske práce, obklady, dlažby až po zhotovenie diela na kľúč.

Zaoberáme sa realizáciou strojovových omietok, poterov a andrihidových podláh | širokým výberom zámkových dlažieb a doplnkov a ich realizácie | kompletnými interierovými a exterierovými prácami
s dodaním materiálu | predajom, montážou a servisom k plastovým, hliníkovým a eurooknám | komplexným zatepľovaním budov, realizáciou fasád a fasádnych náterov | stavebnými prácami v interiéroch budov aj hrubou stavebnou činnosťou | zemnými prácami a terénnymi úpravami | demolačnými prácami | predajom, montážou a servisom garážových dverí, dvorových a priemyselných brán | predajom a montážou interiérových a bezpečnostných dverí | realizáciou dodávky zabezpečovacích systémov | predajom stavebného materiálu

Disponujeme vlastným areálom obchodných a skladovacích priestorov, máme svoj vozový park, stroje aj stavebnú techniku, 1600 m2 lešení, ktoré ponúkame aj na prenájom.
OD NÁS NEODCHÁDZAJÚ NAPRÁZDNO

PRETO SA K NÁM RADI VRACAJÚ

Cenová ponuka na okná 2017-12-04T15:10:11+00:00

Nezáväzná cenová ponuka na okná, stačí naklikať a odoslať!


 

Doplnky
vnútorné žalúzievnútorné parapetyvonkajšie parapetysieťka proti hmyzu

Doplnky
vnútorné žalúzievnútorné parapetyvonkajšie parapetysieťka proti hmyzu

Doplnky
vnútorné žalúzievnútorné parapetyvonkajšie parapetysieťka proti hmyzu

Doplnky
vnútorné žalúzievnútorné parapetyvonkajšie parapetysieťka proti hmyzu

Doplnky
vnútorné žalúzievnútorné parapetyvonkajšie parapetysieťka proti hmyzu

Čísla profilov okien

Materiál
plastovédrevenéhliníkovédrevohliníkové

Prevedenie
cenovo najvýhodnejšieúsporné oknopre nízkoenergetické domy

Výplň
jednosklodvojsklotrojsklodekoračná výplň - skloiný materiál

Farba
bielabiela/farba (interiér/exteriér)farba/farba (interiér/exteriér)

Predpokladaná práca
montáž okien/dverídemontáž a likvidácia pôvodných okien/dverímurárske vysprávky okien/dverímontáž hydroizolačnej páskyiba kúpa, bez montážnych prác

Typ stavby
rodinný dombytový domnovostavba

Pripojiť súbor (max. 2MB - napr. projekt, vlastný náčrt...)

Miesto realizácie (ulica, mesto)

Kontaktné údaje

 

* označené polia sú povinné


Poznámka: Postačuje, ak vyplníte orientačné rozmery. V prípade záujmu bude vykonané presné zameranie naším technikom zdarma. Ak si neviete rady s vyplnením formulára, zašlite ju nekompletný a my sa vám ozveme.