Je zatepľovací systém luxus, alebo nie?

//Je zatepľovací systém luxus, alebo nie?

Je zatepľovací systém luxus, alebo nie?

A čo my na to? No predstavte si, že chcete auto. U jedného predajcu si vyberiete najlacnejšiu karosériu, u druhého motor v akcii, u ďalšieho volant – výhodný dovoz z Číny, od kamaráta kúpite štyri kolesá – (nevadí, že sú z nákladiaka – veď koleso ako koleso), celé to priveziete domov a zavoláte suseda – amatérskeho leteckého modelára, aby vám z toho poskladal vysnívané vozidlo.

Že by to nefungovalo? Že je to absurdné? Vo svete zatepľovania je to, žiaľ, každodenná realita:

Investor nakúpi v stavebninách to, čo nájde – len nech je to lacné a nech je to to, čím zatepľoval aj brat Fero. Potom zavolá partiu majstrov, ktorá u susedov zľava stavala vlani garáž a u tých v pravo oberala na jeseň hrušky. A potom čaká. Ako každý i náš investor čaká za svoje, vôbec nie malé peniaze kvalitný výsledok – peknú fasádu, ktorá bude roky chrániť jeho dom a zároveň dlhé roky šetriť náklady na vykurovanie i údržbu domu.

Niekedy sa dočká, niekedy (väčšinou) však ani zďaleka nie:

Po prvom daždi krásna kuriatkovo žltá fasáda stratí väčšinu svojej farby („Nevadí – manželke sa aj tak nepáčila…“). Po pár mesiacoch sa objavia prvé praskliny („že by to lepidlo na obklady bolo nejaké pokazené?“) a po prvej zime je fasáda zrelá na kompletnú rekonštrukciu („tak ale už mám toho dosť!“).

Investor reklamuje – skúša to u predajcu materiálov, u všetkých výrobcov, u realizátorov. Predajca ho posiela k výrobcom, výrobcovia sa s ním buď nebavia vôbec, alebo ho posielajú k tým druhým a „realizátori“ už oberajú pomaranče kdesi v Španielsku.

Iste – trochu za vlasy pritiahnutá realita, ale stať sa to môže i vám.

Pokiaľ chcete mať istotu, že za svoje peniaze dostanete naozaj kvalitu, na zateplenie použite – Kompletný zatepľovací systém, pretože

Všetky komponenty doporučené dodávateľom sú vyvinuté špeciálne pre zatepľovací systém a sú navzájom zosúladené, takže systém ako celok bude zaručene spoľahlivo fungovať.

Vlastnosti kompletných zatepľovacích systémov sú overené skúškami v nezávislých skúšobniach a sú pravidelne kontrolované.

Seriózny dodávateľ kompletného zatepľovacieho systému pôsobí na trhu dlhodobo a kvalitu jeho systémov potvrdzuje množstvo zrealizovaných referenčných stavieb.

Dodávateľ kompletných zatepľovacích systémov dlhodobo spolupracuje s predajcami stavebných materiálov i s kvalitnými realizačnými formami, pravidelne ich informuje o aktuálnych trendoch, podporuje ich v ich servise voči zákazníkovi a stará sa o vzdelávanie ich zamestnancov.

Dodávateľ kompletného zatepľovacieho systému vám v prípade potreby rád poradí, doporučí vhodnú realizačnú firmu alebo vám ku kúpenému zatepľovaciemu systému „pribalí“ čosi navyše – návrh farebného riešenia fasády, tepelno-technický rozpočet, dovoz kompletného systému až na stavbu – a to všetko s úsmevom a zdarma.

A napokon – pokiaľ sa na vašej už zrealizovanej fasáde vyskytne akýkoľvek problém, seriózny dodávateľ kompletného zatepľovacieho systému sa ujme vašej sťažnosti a s plnou zodpovednosťou sa ju snaží vyriešiť k vašej spokojnosti, nech už je príčina kdekoľvek.

Takže – nezatepľujte lacno – zatepľujte výhodne – s kompletným zatepľovacím systémom!

2017-10-10T13:28:22+00:00

Charakteristika spoločnosti

Redmills s.r.o. je stavebno-obchodná spoločnosť so sídlom v Humennom, ktorá pôsobí na trhu od roku 2004. V jej portfóliu nájdete rozsiahlu ponuku stavebných činností a to od čiastkových rekonštrukcií, cez komplexné rekonštrukčné a stavebné práce, vrátane predaja stavebného materiálu a dodávky stavebných komponentov, ako sú okná, dvere, garážové brány a pod. Na realizácii našich činností sa podieľa stabilný tím s dlhoročnými skúsenosťami, čo umožňuje poskytnúť záruky k spokojnosti našich zákazníkov.

Kvalita, cena a služby

Našou filozofiou je zhotovenie diela v maximálnej možnej kvalite za primeranú cenu. Preferujeme osobný prístup a preto na čom sa dohodneme to zákazník aj dostane.

Zabezpečujeme kompletný servis od zemných prác, cez zakladanie stavieb, murárske práce, elektorinštaláciu, zdravotechniku, vzduchotechniku, tesárske práce, obklady, dlažby až po zhotovenie diela na kľúč.

Zaoberáme sa realizáciou strojovových omietok, poterov a andrihidových podláh | širokým výberom zámkových dlažieb a doplnkov a ich realizácie | kompletnými interierovými a exterierovými prácami
s dodaním materiálu | predajom, montážou a servisom k plastovým, hliníkovým a eurooknám | komplexným zatepľovaním budov, realizáciou fasád a fasádnych náterov | stavebnými prácami v interiéroch budov aj hrubou stavebnou činnosťou | zemnými prácami a terénnymi úpravami | demolačnými prácami | predajom, montážou a servisom garážových dverí, dvorových a priemyselných brán | predajom a montážou interiérových a bezpečnostných dverí | realizáciou dodávky zabezpečovacích systémov | predajom stavebného materiálu

Disponujeme vlastným areálom obchodných a skladovacích priestorov, máme svoj vozový park, stroje aj stavebnú techniku, 1600 m2 lešení, ktoré ponúkame aj na prenájom.