Kamenné koberce2018-12-09T12:37:52+00:00

Kamenné koberce

Kamenný koberec predstavuje modernú technológiu úpravy povrchov. Je jednoduchou a rýchlou metódou, ako zakryť nepekné betónové alebo asfaltové plochy. Koberec je tvorený veľkým množstvom drvených náplavových kamienkov, ktoré sú spojené k podkladu epoxidovou živicou.

Jeho najčastejšie použitie je v okolí bazénov vzhľadom na jeho vodo-priepustnosť, na renováciu starých betónových plôch, skrášlenie chodníkov, terás, príjazdových ciest.

Koberec je možné plynule nadviazať na ďalšiu pridruženú plochu bez viditeľnejších výrazných prechodov.

Ak chcete dať svojej podlahe nový a dlhodobý elegantný vzhľad, určite doporučujeme realizovať to kamenným kobercom. Dokonalé vzhľadové, ale aj funkčné vlastnosti zároveň vám môže ponúknuť jedine prírodný kameň.

Kamenný koberec a jeho výhody:

– nielen vysoká estetika vzhľadu riečnych kamienkov, ale aj príjemná na chôdzu
– je mrazuvzdorný a má aj protišmykové vlastnosti
– bezprašný povrch, vyžaduje minimálnu údržbu
– je pojazdný
– vodopriepustný, netvoria sa kaluže
– trvanlivý a odolný proti nárazom
– hygienicky nezávadný (bez rozpúšťadiel)
– vynikajúce na staré a škaredé povrchy
– môže byť aplikovaný priamo na starú, pevnú podlahu
– priľne na všetky savé (pórobetónové povrchy)
– dostatočne rýchla realizácia

Je určite najlepšou voľbou k vášmu bazénu.

Kamenný koberec spĺňa všetky predpoklady pre príjemnú a esteticky vzhľadnú podlahu k bazénom.

Je predurčený na finálne úpravy nových aj starých betónových povrchov exteriéru aj interiéru. Preto sa dokonale hodí na terasy, balkóny, strešné záhrady, chodníky, schodiská, komplet celý dvor, na spevnenie príjazdov do dvora, okolo bazénov a veľmi dobré na úpravu schodísk a plôch pred vchodom do bytových domov.

V interiéri našlo svoju využiteľnosť na chodbách, schodoch, v kúpeľni, sprchový kút, ale aj ako podlaha do obývačky, kuchyne, spálne… a pre komerčné interiérové priestory, ako bary, predajne, kancelárie a pod.

Charakteristika spoločnosti

Redmills s.r.o. je stavebno-obchodná spoločnosť so sídlom v Humennom, ktorá pôsobí na trhu od roku 2004. V jej portfóliu nájdete rozsiahlu ponuku stavebných činností a to od čiastkových rekonštrukcií, cez komplexné rekonštrukčné a stavebné práce, vrátane predaja stavebného materiálu a dodávky stavebných komponentov, ako sú okná, dvere, garážové brány a pod. Na realizácii našich činností sa podieľa stabilný tím s dlhoročnými skúsenosťami, čo umožňuje poskytnúť záruky k spokojnosti našich zákazníkov.

Kvalita, cena a služby

Našou filozofiou je zhotovenie diela v maximálnej možnej kvalite za primeranú cenu. Preferujeme osobný prístup a preto na čom sa dohodneme to zákazník aj dostane.

Zabezpečujeme kompletný servis od zemných prác, cez zakladanie stavieb, murárske práce, elektorinštaláciu, zdravotechniku, vzduchotechniku, tesárske práce, obklady, dlažby až po zhotovenie diela na kľúč.

Zaoberáme sa realizáciou strojovových omietok, poterov a andrihidových podláh | širokým výberom zámkových dlažieb a doplnkov a ich realizácie | kompletnými interierovými a exterierovými prácami
s dodaním materiálu | predajom, montážou a servisom k plastovým, hliníkovým a eurooknám | komplexným zatepľovaním budov, realizáciou fasád a fasádnych náterov | stavebnými prácami v interiéroch budov aj hrubou stavebnou činnosťou | zemnými prácami a terénnymi úpravami | demolačnými prácami | predajom, montážou a servisom garážových dverí, dvorových a priemyselných brán | predajom a montážou interiérových a bezpečnostných dverí | realizáciou dodávky zabezpečovacích systémov | predajom stavebného materiálu

Disponujeme vlastným areálom obchodných a skladovacích priestorov, máme svoj vozový park, stroje aj stavebnú techniku, 1600 m2 lešení, ktoré ponúkame aj na prenájom.